Spustili jsme nové webové stránky

Publikováno: 18.02.2022

Prezentace našich strojů a služeb na internetu pro nás byla vždy velice důležitá. Byl to právě online prostor, který nám v posledních letech výrazně pomohl posílit povědomí o značce Mecalac a odemknul nám spoustu nových možností v rozvoji společnosti. Díky onlinu jste se o našich strojích dozvěděli, shlédli stovky hodin videí, navštívili jste předváděcí akce Dny Mecalac. Je to i online prostor, díky kterému spousta stavařů změnila vnímání svých staveb a své podnikání profesionalizovala.

Náš starý web sloužil dobře a možná by ještě chvíli mohl. My chceme ale být, stejně jako stroje Mecalac, vždy o krok napřed. I proto jsme se po 5 letech rozhodnuli webové stránky přepracovat tak, aby odpovídali tomu nejpřehlednějšímu, nejfunkčnějšímu a nejmodernějšímu, s čím se v online prostoru setkáváte. Aby důstojně odrážely funkčnost a kvalitu strojů a služeb, které se Vám snažíme poskytovat.

Pevně věříme, že Vám, našim klientům, budou nové stránky sloužit dobře a spolehlivě. Že se díky nim dozvíte spoustu nových informací, nebo se přihlásíte k pravidelným testovacím dnům Zažij Mecalac, které pro Vás nově připravujeme.

A pokud by Vám něco nevyhovovalo, určitě nám to dejte vědět. Vaše zpětná vazba je pro nás velice důležitá. Kontakt najdete níže.

 

Jakub Kremlička, vedoucí marketingu
j.kremlicka@jmpstroje.cz
+420 727 917 911

Zpět na výpis novinek

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: